Czyste powietrze

Rekuperacja Wrocław

wentylacja mechaniczna i rekuperacja wrocław

Wentylacja mechaniczna

Zajmujemy się profesjonalnym montażem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła i wilgoci. Nasz wykfalifikowany personel może bez problemu zaprojektować oraz zamontować cały system. Wentylacja mechaniczna powinna być oparta o wysokiej klasy komponenty. Bazując na naszym doświadczeniu korzystamy z marki IzziFast oraz ReQnet.
Rekuparatory reQnet to jedne z najlepszych na rynku dostępnych urządzeń. Centrale Polskiej produkcji oraz bardzo wysoka wydajność zapewniają bezkompromisową jakość. Odzysk wilgoci ERV czy dodatkowa skrzynka antysmogowa gwarantują wysoki komfort użytkowania.

Sterowanie przez WiFI

Najważniejsza jest wygoda oraz bezkompromisowa jakość. Nasze rekuperatory mogą być sterowane z każdego miejsca na świecie o ile masz dostęp do interetu. Zmieniaj ustawienia wymiany powietrza w każdy z pomieszczeń będąc nawet poza domem. Idealne rozwiązanie dla Twojego inteligentnego domu. 

Rekuperator Wrocław

Dzięki energooszczędnemu systemowi rekuperacji przepływ świeżego powietrza w domu tworzy się łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwiązanie to jest niesamowicie zdrowe – nie tylko gwarantuje wszystkim domownikom komfortowe oddychanie, ale także pomaga zapobiegać rozwojowi grzybów w całym budynku. Nowoczesny rekuperator pozwala również znacznie obniżyć wysokość rachunków za ogrzewanie.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy systemy mechanicznej wentylacji, zapewniające idealnie świeże, przefiltrowane powietrze w całym domu. Jeśli chcesz, by w Twoim budynku została zainstalowana rekuperacja Wrocław to miasto, w którym możemy umówić się na spotkanie, zaproponować najbardziej efektywne rozwiązania i kompleksowo zrealizować zlecenie.

Zobacz gdzie jeszcze pracujemy: