Autoryzowany serwis pomp ciepła Fox Air

pompy ciepła Foxair - Systemy Pasywne

Sprzedaż

W naszej ofercie posiadamy wszystkie modele pomp ciepła fox air. Oferta kierowana jest do instalatorów jak i osób fizycznych.

pompy ciepła Fox - Systemy Pasywne

Montaż

Jako autoryzowany monter gwarantujemy najwyższą jakość montażu pomp ciepła fox air. Wszystko zgodnie z wytycznymi.

montaż pomp ciepła Foxair - Systemy Pasywne

Serwis i odbiory

Serwisujemy oraz odbieramy pompy ciepła od instalatorów, którzy nie mają uprawnień do uruchomienia. 

Seria Blue Line

Pompy w wersji Blue Line występują w trzech wersjach mocy. 

8KW, 12KW i 22KW. Czynnik zastosowany w układzie monoblokowym to R32. Pompa posiada klasę energetyczną A+++, którą uzyskuje przy 35 stopniach. Idealne rozwiązanie dla nowego budownictwa. 

 

Seria Green Line

Pompy w wersji Green Line to idealne rozwiązanie dla domów modernizowanych. Zastosowano w nich ekologiczny czynnik chłodniczy jakim jest R290 (Propan). 

Dzięki temu uzyskujemy temperaturę wody na poziomie 75 stopni.

Trzy moce tj. 9KW, 15KW oraz 23KW pozwalają dobrać pompę dla każdego domu lub budynku przemysłowego.

Klasa energetyczna to absolutny hit, ponieważ pompa posiada A+++ przy 55 stopniach wody, co jest najlepszym parametrem na rynku.

 

serwis fox air
fox air wrocław

Tylko wysokiej jakości, nowoczesne technologie są w stanie sprostać wyzwaniom współczesnego świata. Dlatego do naszej oferty trafiły pompy ciepła Fox Air – sprawdzone rozwiązanie cieszące się bardzo dobrymi opiniami. Nie bez powodu marce zaufały już dziesiątki tysięcy Polaków.

Czytaj więcej

Czym wyróżnia się marka Fox Air?

Firma zyskała popularność za sprawą bardzo konkretnej oferty. Wśród jej zalet należy wymienić przede wszystkim intuicyjną instalację i bezproblemową obsługę. Dzięki temu urządzenia Fox Air mogą być użytkowane nawet przez niedoświadczone osoby. Ma to także bezpośredni wpływ na zmniejszenie kosztów montażu.

Najważniejsza jest jednak użyta technologia. Pod tym względem pompy ciepła Fox wyróżniają się na tle konkurencji. Zapewniają najwyższą wydajność w klasie energetycznej A+++, nie generują dużego hałasu podczas pracy, a materiały ASA zabezpieczają przed korozją.

Na uwagę zasługuje też fakt przyznania przez producenta wyjątkowo długiej gwarancji na swoje produkty: aż 10 lat. To wszystko sprawiło, że Fox Air trafił do 100 tys. użytkowników na terenie całej Polski w niecałe dwa lata.

Rodzaje pomp ciepła Fox Air

Marka udostępnia dwie linie urządzeń: Blue Line oraz Green Line. Pierwsza z nich to urządzenia typu monoblok wykorzystujące czynnik R32. Służą zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia domów. Pompy ciepła Fox Air Blue Line mają na wyposażeniu inwerter DC oraz technologię EVI. Odpowiadają one za prostszy proces instalacji wraz z późniejszą konserwacją.

Z kolei w pompach ciepła Fox Green Line zastosowany został propan o wysokiej czystości. R290 to ekologiczny i całkowicie bezpieczny czynnik do urządzeń typu monoblok powietrze-woda. Poza tym cechuje się klasą energetyczną A+++, która oznacza bardzo niskie zużycie energii w porównaniu do konkurencyjnych produktów.

Obie serie pomp ciepła Fox Air są kompatybilne z klasycznym systemem grzejników oraz zaawansowanym ogrzewaniem podłogowym.

pompa ciepła fox

Szybki montaż pomp ciepła Fox

Nasi specjaliści są doskonale zaznajomieni z obiema seriami oferowanymi przez Fox Air. Dlatego przeprowadzany przez nas montaż spełnia wszelkie wymagania pod względem szybkości oraz niezawodności. Ponadto przywiązujemy dużą wagę do terminowości, a podczas pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które gwarantują estetyczne wykonanie. W efekcie pompy ciepła Fox działają w najlepszy możliwy sposób przez możliwie najdłuższy czas.

Profesjonalny serwis Fox Air

Aby mieć pewność, że urządzenia będą sprawne, należy pamiętać o ich regularnej konserwacji. Serwis urządzeń Fox Air w naszym wykonaniu obejmuje kompleksową kontrolę stanu technicznego, przeprowadzenia napraw, a także wymianę poszczególnych elementów. Kompleksowe podejście umożliwia maksymalne wydłużenie okresu przydatności każdego sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego osoby zainteresowane wydajnymi urządzeniami marki Fox Air w przystępnej cenie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z asortymentem i serwisem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzimy wybór modelu, który najlepiej sprawdzi się w danym domu.