Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja Wrocław i Dolny Śląsk – obszar działalności firmy Systemy Pasywne

Jeśli chodzi o realizowane przez naszą firmę usługi, w tym takie jak właśnie klimatyzacja dolnośląskie województwo stanowi podstawowy teren naszej działalności z uwagi na zlokalizowanie głównej siedziby przy ul. Granicznej 115B. W ramach tego obszaru klientom oferujemy nowoczesne, doskonałe jakościowo i odznaczające się wieloletnią niezawodnością pracy klimatyzatory marki Innova.

Dostarczając mieszkańcom województwa dolnośląskiego klimatyzację, dokładamy wszelkich starań, aby cała procedura współpracy była w pełni kompleksowa i precyzyjnie dopasowana do ich oczekiwań. W myśl tej zasady pomagamy Ci na każdym etapie przedsięwzięcia – od pomiarów i analiz pomieszczenia niezbędnych do określenia jego specyficznych potrzeb, przez doradztwo w zakresie modelu klimatyzatora najlepiej korespondującego z Twoimi preferencjami, aż po finalny montaż wszystkich urządzeń wchodzących w skład systemu.

klimatyzacja Wrocław - Systemy Pasywne

Klimatyzacja Wrocław – kompleksowo i profesjonalnie

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji. Projektujemy, dostarczamy i montujemy nowoczesne systemy klimatyzacji od renomowanych producentów, takich jak Innova. Zapewniamy ponadto fachowy serwis klimatyzacji domowej i firmowej. W ramach serwisu wykonujemy m.in. czyszczenie, nabijanie, odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji. W krótkim czasie przywracamy pełną sprawność systemu wentylacji. W razie takiej potrzeby wykonujemy również prace naprawcze. Usuwamy usterki i awarie związane z działaniem klimatyzatorów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować wysoką jakość i profesjonalizm usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzając i pomagając klientowi w wyborze najlepszych rozwiązań. Gwarantujemy terminową i sprawną realizację zleceń. Każdy z zatrudnionych w naszej firmie monterów posiada państwowy certyfikat F-Gazy. Poświadcza on posiadanie odpowiednich kwalifikacji w zakresie bezpiecznej i profesjonalnej pracy związanej z urządzeniami klimatyzacyjnymi, chłodniczymi, systemami chłodnictwa i innymi sprzętami, w których występuje czynnik chłodniczy.

Nasza oferta obejmuje bogatą gamę systemów klimatyzacji chłodzących, a także modeli z funkcją ogrzewania pomieszczeń. Nowoczesne urządzenia pozwolą Ci zachować optymalną temperaturę w pomieszczeniu przez cały rok.

Split klimatyzacja z montażem Wrocław

Wykonujemy montaż klimatyzacji typu split. To świetny wybór, gdy chcesz szybko i efektywnie schłodzić dom, mieszkanie albo biuro. Ciche, a jednocześnie oszczędne urządzenia cechują się bardzo dobrą wydajnością, która przekłada się na skuteczność działania. Szeroka oferta produkowana pozwala nam dopasować system klimatyzacji idealnie do wymagań klienta oraz specyfikacji pomieszczenia. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że bez trudu zaprojektujemy, a następnie wykonamy montaż klimatyzacji, która sprawdzi się najlepiej w niewielkim pokoju albo dużej, otwartej przestrzeni, w zależności od wielkości lokalu.

Klimatyzacja typu split to świetne rozwiązanie, gdy chcesz błyskawicznie obniżyć temperaturę powietrza w pokoju. Ze względu na konstrukcję urządzenie jest też systemem dyskretnym. Mechanizm klimatyzacji znajduje się poza zasięgiem wzroku, co wpływa na estetykę przestrzeni. Cechuje się również cichą pracą, ponieważ od pracującej sprężarki oddziela domowników zewnętrzna ściana bądź dach. Nie musisz się zatem obawiać, że włączona klimatyzacja przeszkodzi Ci w pracy, oglądaniu telewizji albo wypoczynku.

Przenośna klimatyzacja Wrocław

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości zamontowania stałego systemu klimatyzacji w swym domu, mieszkaniu albo firmie, nie musisz rezygnować z ochłody w upalne dni. Oferujemy nowoczesne klimatyzatory przenośne, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie pracuje klimatyzacja split. To wygodne rozwiązanie, które nie wymaga przeróbek ani remontów w budynku. Urządzenie możesz postawić, gdzie chcesz. Jest gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu. Cechuje się cichą pracą i bardzo dobrą wydajnością. Możesz nim sterować zdalnie za pomocą pilota. To prosty sposób na schłodzenie mieszkania, bez konieczności wiercenia w ścianach.

Nowoczesna i ekologiczna klimatyzacja Wrocław

Nasza oferta obejmuje nowoczesne systemy klimatyzacji od firmy Innova, dostarczającej wysokiej jakości urządzenia chłodzące dla domów i biur. Klimatyzacja Innova to gwarancja wysokiej wydajności i efektywności działania. Sprzęty wyróżniają się niezawodnością, cichą pracą i wygodą użytkowania. Ich obsługa jest bardzo łatwa, co wpływa na komfort korzystania z systemów. Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że urządzenia są energooszczędne. To pozwoli Ci cieszyć się przyjemnym chłodem w mieszkaniu bez nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu. Wszystkie urządzenia są produkowane z najwyższą starannością z wysokogatunkowych materiałów, co przekłada się na ich długotrwałą żywotność i użyteczność.

Dane kontaktowe do dyrektorów regionalnych:
Poniżej zamieszczamy podsumowanie zawierające spis obecnie obsługiwanych przez nas województw wraz ze wskazaniem danych kontaktowych przypisanych do dedykowanego im dyrektora regionalnego:

  • klimatyzacja Wrocław i cały Dolny Śląsk – Daniel Galik, email: galik@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 605 221 150,
  • klimatyzacja małopolskie – Wojciech Janik, email: janik@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 692 112 333,
  • klimatyzacja opolskie –  Paweł Kubara, email: kubara@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 696 747 277,
  • klimatyzacja na terenie województwa pomorskiego – Łukasz Parzuchowski, email: parzuchowski@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 695 822 205,
  • klimatyzacja wielkopolskie – ze względu na wciąż trwające prace nad organizacją struktury firmy dedykowaną stricte temu województwu, chwilowo nie posiada ono jeszcze głównego przedstawiciela. W kwestii takiej jak klimatyzacja Poznań i pozostałe miejscowości z Wielkopolski obsługiwane są tymczasowo przez centralę firmy, z którą można skontaktować się pod numerem telefonu: +48 504 042 922 lub pod następującym adresem poczty elektronicznej: biuro@systemy-pasywne.pl.

Jeśli interesuje Cię zatem wydajna, długotrwale niezawodna, funkcjonalna i starannie montowana klimatyzacja Opole, Pomorze, Dolny Śląsk i wszystkie pozostałe z wymienionych przez nas województw stanowią obszar, w ramach którego służymy Ci profesjonalnym i w pełni kompleksowym wsparciem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.