fotowoltaika dla firm
dach płaski fotowoltaika
Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Systemy pasywne

Fotowoltaika dla firm

Instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci uzyskać niezależność energetyczną oraz zabezpieczy Twoje finanse przed wzrostem cen prądu.

 

Realizujemy instalacje na każdym rodzaju dachu. Załatwiamy wszystkie formalności. Kompleksowa obsługa Twojej firmy w zakresie energi słonecznej. Powierz nam wykonananie swojej instalacji fotowoltaicznej i zapomnij o jakichkowiek rachunkach za prąd. Zabezpiecz się na przyszłość.

Odlicz pełny VAT od swojej instalacji oraz zamortyzuj fotowoltaikę jako koszt. Umów się z naszym doradcom w celu wykonania audytu energetycznego. Doradzimy, dobierzemy sprzęt  oraz załatwimy kredyt lub leasing na fotowoltaikę.

Fotowoltaika dla firmy – oszczędności i prestiż

Montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku firmowym gwarantuje dostęp do wielu korzyści, które daleko wykraczają poza samą sferę finansową. Nie oznacza to jednak, że kwestie oszczędności pozostają w cieniu innych zalet. Dość oczywistym wydaje się fakt opłacalności fotowoltaiki dla firm. Liczby nie kłamią – wydajne ogniwa solarne zapewniają darmową energię, a zwrot z inwestycji następuje przeważnie po 3-4 latach od uruchomienia instalacji.

Największa wydajność ogniw słonecznych pokrywa się ze standardowymi godzinami funkcjonowania większości zakładów. Jeśli w Twojej firmie ma miejsce praca zmianowa, możesz wyposażyć swoją instalację w akumulatory energii off-grid. Dzięki temu zapewnisz sobie stabilne dostawy darmowego prądu niezależnie od pory dnia i nocy.

Czytaj więcej

Fotowoltaika dla firmy skutkuje znaczną poprawą wizerunku w oczach inwestorów i kontrahentów. OZE to pieśń przyszłości dla odpowiedzialnego biznesu. Wpisanie się w postulaty nurtu ekologicznego przynosi nie tylko zyski dla portfela, lecz także prestiż środowiska branżowego i rozpoznawalność wśród nowych klientów.

Panele fotowoltaiczne dla firm mają diametralny wpływ na kwestie bezpieczeństwa. Produkcja prądu na własny użytek uniezależnia od awarii sieci i gwałtownych fluktuacji cen na rynku energetycznym. Inwestując w instalacje fotowoltaiczne dla firm, budujesz stabilną przyszłość dla własnej działalności gospodarczej i optymalizujesz koszty.

Fotowoltaika dla firmy jest dziedziną, na którą Fiskus patrzy przychylnym okiem. Użytkownicy paneli słonecznych mogą korzystać z dedykowanych im preferencji podatkowych i odpisów amortyzacyjnych. Mając na uwadze przedstawione tutaj korzyści, trudno postrzegać fotowoltaikę dla firm w innym świetle, niż pozytywne. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą firmy Systemy Pasywne, gdzie fotowoltaika na firmę zajmuje honorowe miejsce.

Panele fotowoltaiczne dla firm – kompleksowe usługi

Systemy Pasywne to przedsiębiorstwo z tradycjami, tworzone przez wybitnych ekspertów w dziedzinie fotowoltaiki i innych instalacji wewnętrznych. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie prowadzonych prac. Fotowoltaika dla firmy musi wpisywać się w indywidualne potrzeby przedsiębiorcy. Projekt instalacji wymaga personalizowania rozwiązań technologicznych do uwarunkowań danego biznesu.

W swojej pracy przykładamy szczególnie znaczenie do kwestii bezpieczeństwa. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych podzespołów, będących gwarancją wydajności i stabilności energetycznej. Systemy Pasywne to kwintesencja owocnej współpracy z klientem i krótkich terminów realizacji usługi.

Wszystkie realizacje poprzedzamy wnikliwym audytem technicznym. Dzięki pogłębionej wizji lokalnej możemy opracować jasne wytyczne projektowe i przedstawić kosztorys całego systemu. Oferta Systemy Pasywne zawsze dostosowuje się do wymagań i oczekiwań firmy klienta. Bez względu na to, czy realizujesz inwestycję w fotowoltaikę na dachu lub na gruncie, my zapewniamy pełnozakresowe wsparcie. Projekt, dobór komponentów, montaż, obsługa serwisowa – to wszystko zyskujesz w ramach współpracy z jednym podmiotem.

Ceny energii osiągają dzisiaj bezprecedensowe poziomy. Ratunkiem w tej trudnej sytuacji staje się właśnie fotowoltaika dla firm. Opłacalność ogniw solarnych pozostaje bezdyskusyjna. Dzięki nim nie tylko ograniczysz koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, lecz także poprawisz jego wizerunek na tle konkurencji. W połączeniu z licznymi propozycjami dofinansowań rekomendacja dla fotowoltaiki wydaje się oczywista. Systemy ogniw solarnych dla firm to doskonałe narzędzie do optymalizacji kosztów i zwiększania wpływów na rynku.

Fotowoltaika dla firm – rozliczenie

Rozliczenie fotowoltaiki dla firm może przyjmować dwie formy, w zależności od mocy wyjściowej instalacji. Dla systemów nieprzekraczających 50 kW fotowoltaika dla firm rozliczenie przyjmuje w formie barterowej. Oddane nadwyżki do sieci będzie można odebrać w późniejszym terminie, kiedy wydajność paneli znacznie spada i przestaje pokrywać potrzeby konsumpcyjne w przedsiębiorstwie. Powyżej granicy 50 kW mocy instalacji, zasady rozliczenia polegają na sprzedaży energii do Zakładu Energetycznego. Firma ma prawo ją później odkupić po cenie ustalonej na dany kwartał przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Kontakt Placeholder
Kontakt

Dolnośląskie

Daniel Galik

Dyrektor Regionalny

galik@systemy-pasywne.pl
+48 605 221 150

Wielkopolskie

Daniel Galik

Dyrektor Regionalny

galik@systemy-pasywne.pl
+48 605 221 150

Pomorskie

Łukasz Parzuchowski

Dyrektor Regionalny

parzuchowski@systemy-pasywne.pl
+48 695 822 205

Małopolskie

Wojciech Janik

Dyrektor Regionalny

janik@systemy-pasywne.pl
+48 692 112 333

Opolskie

Daniel Galik

Dyrektor Regionalny

galik@systemy-pasywne.pl
+48 605 221 150

Skontaktuj się z nami w celu wyceny Twojej fotowoltaiki :

Dane kontaktowe

Systemy Pasywne

ul. Graniczna 115B

54-530 Wrocław

tel.: +48 504 042 922

email: biuro@systemy-pasywne.pl