Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja typu split

Poznaj szczegóły oferty

Klimatyzatory przenośne

Poznaj szczegóły oferty

klimatyzacja wrocław

Klimatyzacja Kraków, Wrocław, Poznań, Opole i wiele więcej – obszar działalności firmy Systemy Pasywne

Jeśli chodzi o realizowane przez naszą firmę usługi, w tym takie jak właśnie klimatyzacja dolnośląskie województwo stanowi podstawowy teren naszej działalności z uwagi na zlokalizowanie głównej siedziby przy ul. Granicznej 115B. W ramach tego obszaru klientom oferujemy nowoczesne, doskonałe jakościowo i odznaczające się wieloletnią niezawodnością pracy klimatyzatory marek LG oraz GREE.
Dostarczając mieszkańcom województwa dolnośląskiego klimatyzację dokładamy wszelkich starań, aby cała procedura współpracy była w pełni kompleksowa i precyzyjnie dopasowana do ich oczekiwań. W myśl tej zasady pomagamy Ci na każdym etapie przedsięwzięcia – od pomiarów i analiz pomieszczenia niezbędnych do określenia jego specyficznych potrzeb, przez doradztwo w zakresie modelu klimatyzatora najlepiej korespondującego z Twoimi preferencjami, aż po finalny montaż wszystkich urządzeń wchodzących w skład systemu.

Oprócz Dolnego Śląska obsługujemy w zakresie klimatyzacji Opole, Wielkopolskę, Małopolskę oraz Pomorze

Dynamiczny rozwój naszej firmy w dziedzinie klimatyzacji we Wrocławiu błyskawicznie przełożył się na zwiększenie zasięgu jej działania. W celu jednak zachowania w ramach wspomnianego progresu harmonii i porządku niezbędnych do tego, żeby niezmiennie świadczyć na rzecz naszych klientów usługi wysokiej jakości, postanowiliśmy skonstruować strukturę organizacyjną naszej firmy w taki sposób, aby uwzględniała ona podział na poszczególne, obsługiwane przez nas województwa. Bazując na tym schemacie, dla każdego z nich posiadamy dedykowanego opiekuna, skoncentrowanego na współpracy np. wyłącznie z klientami zainteresowanymi klimatyzacją z Poznania.

Usługi związane z klimatyzacją w Wielkopolsce lub realizowane w pozostałych wymienionych wcześniej województwach pod względem standardu czy skali działania nie różnią się niczym od tych proponowanych klientom z Dolnego Śląska. Zarówno w przypadku Wrocławia, jak i np. Krakowa klimatyzatory pozyskujemy od firm LG oraz GREE w dwóch różnych wariantach – przenośnym, idealnym dla osób chcących uniknąć prac remontowych i przeróbek przestrzeni mieszkalnej lub w formie urządzeń typu Split wymagających przeprowadzenia instalacji przez naszą ekipę.
Jeśli chodzi o ten drugi przypadek, warto dodatkowo podkreślić, że w kwestii takiej jak montaż klimatyzacji w Opolu czy w dowolnym innym z obsługiwanych przez nas województw może liczyć na pomoc wysokokwalifikowanych, doświadczonych monterów posiadających państwowe certyfikaty F-Gazy.

Klimatyzacja w Małopolsce i w pozostałych obsługiwanych przez Systemy Pasywne województwach – dane kontaktowe do dyrektorów regionalnych

Poniżej zamieszczamy podsumowanie zawierające spis obecnie obsługiwanych przez nas województw wraz ze wskazaniem danych kontaktowych przypisanych do dedykowanego im dyrektora regionalnego:

  • klimatyzacja Wrocław i cały Dolny Śląsk – Daniel Galik, email: galik@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 605 221 150,
  • klimatyzacja małopolskie – Wojciech Janik, email: janik@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 692 112 333,
  • klimatyzacja opolskie –  Paweł Kubara, email: kubara@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 696 747 277,
  • klimatyzacja na terenie województwa pomorskiego – Łukasz Parzuchowski, email: parzuchowski@systemy-pasywne.pl, telefon kontaktowy: +48 695 822 205,
  • klimatyzacja wielkopolskie – ze względu na wciąż trwające prace nad organizacją struktury firmy dedykowaną stricte temu województwu, chwilowo nie posiada ono jeszcze głównego przedstawiciela. W kwestii takiej jak klimatyzacja Poznań i pozostałe miejscowości z Wielkopolski obsługiwane są tymczasowo przez centralę firmy, z którą można skontaktować się pod numerem telefonu: +48 504 042 922 lub pod następującym adresem poczty elektronicznej: biuro@systemy-pasywne.pl.

Jeśli interesuje Cię zatem wydajna, długotrwale niezawodna, funkcjonalna i starannie montowana klimatyzacja Opole, Pomorze, Dolny Śląsk i wszystkie pozostałe z wymienionych przez nas województw stanowią obszar, w ramach którego służymy Ci profesjonalnym i w pełni kompleksowym wsparciem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.