Systemy pasywne

Fotowoltaika Wrocław

Już dziś postaw na darmowy prąd ze słońca i zadbaj o niezależność energetyczną swojego domu lub firmy! Uwolnij się od stale rosnących cen prądu, produkuj czystą, przyjazną dla środowiska energię w swojej własnej, przydomowej elektrowni słonecznej. Zleć nam projekt oraz montaż instalacji z paneli fotowoltaicznych we Wrocławiu, oraz na terenie całego Dolnego Śląska.

Fotowoltaika dla domu

Poznaj szczegóły oferty

Fotowoltaika dla firm

Poznaj szczegóły oferty

9.1 KWP Lozina - fotowoltaika wrocław
dach płaski fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne dolnośląskie – projekty oraz budowa instalacji

Na naszych oczach dokonuje się transformacja energetyczna, której istotę stanowi zwiększony udział „zielonej” energii. Jeśli chodzi o jej alternatywne źródła, takie jak fotowoltaika Wrocław, ze względu na dużą liczbę słonecznych dni w ciągu roku, stanowi doskonałą lokalizację dla tego rodzaju inwestycji. Wpływ na zainteresowanie fotowoltaiką w dolnośląskim mają również ceny prądu, które w najbliższych latach – zgodnie z przewidywaniami ekspertów – mogą wzrosnąć nawet o 100%. Dla porównania, zarówno produkcja, jak i korzystanie z prądu wytwarzanego we własnej elektrowni, nie kosztuje ani złotówki.

Jako firma z wieloletnim stażem na rynku, zapewnimy kompleksową obsługę inwestycji w fotowoltaikę we Wrocławiu oraz dolnośląskich miastach. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, wykonujemy:

  • wizję lokalną oraz audyt energetyczny,
  • kompletną dokumentację projektową,
  • dostawę oraz montaż paneli fotowoltaicznych w dolnośląskim.

Bierzemy na siebie wszystkie niezbędne formalności związane ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego, a także pomagamy uzyskać dofinansowanie dla użytkowników indywidualnych oraz firm!

Warto dodać, że z paneli może być wykorzystywany również do ogrzewania mieszkań. Z nami obniżysz koszty całego systemu, ponieważ oferujemy również montaż folii grzewczych we Wrocławiu oraz okolicach.

4.4 KWP Wrocław EXE Solar - fotowoltaika wrocław

Jak dobrać moc instalacji fotowoltaicznej?

Aby przydomowa elektrownia słoneczna pozwalała w pełni uniezależnić się od prądu z sieci, kluczowy jest odpowiedni dobór mocy całego systemu. W celu jej określenia przeprowadzamy analizę zapotrzebowania budynku na energię, uwzględniającą m.in.: liczbę mieszkańców, wyposażenie gospodarstwa domowego oraz pobór mocy poszczególnych urządzeń. Dzięki temu Twoja instalacja zyskuje optymalne parametry, a Ty – całkowitą niezależność od cen prądu dyktowanych przez dystrybutorów energii.

Panele fotowoltaiczne Wrocław – ile kosztuje montaż przydomowej elektrowni?

Od kilku lat ceny instalacji PV stają się coraz bardziej przystępne, na co wpływ mają również liczne programy umożliwiające pozyskiwanie dotacji na fotowoltaikę. Szczegółowy koszt takiej inwestycji uzależniony jest od kilku czynników, takich jak m.in.: moc instalacji, liczba i rodzaj paneli słonecznych, typ inwertera czy zastosowanych zabezpieczeń. Cena fotowoltaiki zależy również od konstrukcji dachu, rodzaju pokrycia lub konieczności wykonania stelażu, jeśli system ma być zlokalizowany na gruncie.
Oborniki Śląskie 10 kwp - fotowoltaika dolnośląskie

Co zyskujesz, wybierając Systemy Pasywne?

Nasza firma to gwarancja wieloletniego doświadczenia oraz kompleksowego wsparcia Inwestorów w zakresie projektów fotowoltaicznych. Dla inwestycji w odnawialne źródła energii takie jak fotowoltaika dolnośląskie stanowi jeden z najlepszych regionów w kraju, ze względu na swoje naturalne walory i panujący tu klimat. To sprawia, że coraz więcej klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, chcących uniezależnić się od prądu z sieci, stawia właśnie na instalacje PV.

Bez względu na to, czy rozważasz wyłącznie inwestycje w fotowoltaikę, czy interesują Cię również inne pasywne rozwiązania, takie jak folie grzewcze Wrocław i cały Dolny Śląsk stanowią obszar objęty naszym działaniem. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań. Postaw na „zieloną”, ekologiczną energię i zbuduj swoją własną elektrownię słoneczną już dziś!